Lecana

Oleje CBD

 • Najwyższa jakość

  Oleje konopne Lecana to produkty konopne najwyższej jakości, które powstały we współpracy z Canformed - Specjalistycznymi Gabinetami Lekarskimi oraz Instytutem Medycyny Konopnej.
 • Unikatowa linia preparatów

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zarówno lekarzy, jak i pacjentów, dzięki wiedzy i doświadczeniu, stworzyliśmy unikatową linią preparatów charakteryzujących się wysoką zawartością substancji aktywnych wspierających zdrowie.
 • Full Spectrum

  Wszystkie opracowane przez nas oleje konopne są olejami typu Full Spectrum, bazujące na ekstrakcie z rośliny. Jako nośnik wykorzystany jest olej konopny.
Lecana

Susz Konopny

W naszej ofercie można znaleźć siedem odmian suszu, 3 pochodzące z upraw szklarniowych 4 uprawiane metodą indoor. Dzięki uprawie wewnątrz budynków oraz kontroli oświetlenia i temperatury można zapewnić roślinom optymalne warunki aby w pełni ukazały ich potencjał. Susz pochodzący z tego rodzaju upraw ma znacznie bardziej „zbitą” strukturę niż susz pochodzący z upraw szklarniowych.

W uprawie szklarniowej rośliny czerpią energię ze słońca, a dobowe zmiany temperatury wpływają na zawartość terpenów. Susz z tego rodzaju upraw zazwyczaj jest bardzo aromatyczny.

 • Od europejskich liderów

  Nasz susz sprowadzamy od europejskich liderów wśród producentów, dzięki czemu wyróżnia się jakością oraz świeżością.
 • Naturalne

  Zawiera wyłącznie naturalne stężenia CBD, bez dodatku izolatów czy aromatów.
 • Certyfikowane

  Do każdej partii dołączony jest certyfikat analizy kannabinoidów oraz terpenów, który jest dostępny na naszej stronie www.
Lecana

Pozostałe produkty

W naszym asortymencie można znaleźć wiele innych produktów z dziedziny konopii jak i jej pokrewnych. Nasz zespół dba o to, by produkty, które są dla Państwa dostępne z naszym pośrednictwem były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagającym klientów. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepy internetowego. Zapraszamy na główną stronę sklepu lub na stronę kategorii produktu, którego poszukujesz – SKLEP ON-LINE.

Do góry